Jiří Zajíc

Tabulky výkonů 2018 tréninkové skupiny
50 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
9,3 1 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.
9,7 10 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Kutná Hora 24.5.
9,40 2 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.
60 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
10,23 15 Lukáš Lehoučka 18.08.07 TJ Kavalier Sázava Kutná Hora 24.5.
10,7 5 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 22.9.
11,4 4 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 22.9.
10,8 1 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 22.9.
100 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
18,4 1 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.
20,3 3 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.
18,80 2 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.
150 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
28,9 1 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 18.10.
35,3 3 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 18.10.
31,6 2 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 18.10.
300 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
58,7 2 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 22.9.
66,4 3 Lukáš Lehoučka 18.08.07 TJ Kavalier Sázava Sázava 8.5.
68,0 5 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 22.9.
64,3 1 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 8.5.
600 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
02:23,5 8 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Čáslav 6.5.
02:31,2 9 Lukáš Lehoučka 18.08.07 TJ Kavalier Sázava Čáslav 6.5.
02:41,3 12 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Čáslav 6.5.
800 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
03:40,2 1 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 18.10.
03:41,3 2 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 18.10.
03:44,4 3 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 18.10.
1500 m
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
07:07,7 8 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 11.10.
07:33,9 5 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 11.10.
07:42,2 12 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 11.10.
50 m překážky (76,2-7,70)
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
14,7 2 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 27.9.
13,2 1 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 27.9.
60 m překážky (76,2-7,70)
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
15,3 1 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 27.9.
17,7 2 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 27.9.
skok vysoký
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
106 1 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 20.9.
skok daleký
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
300 2 Lukáš Lehoučka 18.08.07 TJ Kavalier Sázava Sázava 8.5.
289 12 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Kutná Hora 24.5.
278 3 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 25.10.
325 1 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 22.9.
hod kriketovým míčkem
Výkon Pořadí Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
22,30 11 Lukáš Lehoučka 18.08.07 TJ Kavalier Sázava Kutná Hora 24.5.
21,86 2 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 25.10.
18,38 3 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 25.10.
26,63 1 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 18.10.
sprinterský 4boj 50-60-100 m
Výkon Jméno Narozen Oddíl Místo Datum
9,3;11,1;18,4 Jakub Zajíc 11.09.08 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.
10,2;12,0;20,3 Jan Konečný 03.12.10 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.
9,4;11,4;18,8 Denisa Konečná 17.04.09 TJ Kavalier Sázava Sázava 4.10.

Čáslav 6.5.

Krajské závody přípravek r.nar.07-08- skupina C
Čáslav – 6.5.2018
60m překážek dívky mezera 7,70 , výška 60cm 60m překážek dívky mezera 7,70 , výška 60cm
r.nar.2007  r.nar.2008
1. Benešová Aneta 2007 Sokol Kolín 11,1 1. Hlaváčková Michaela 2008 SKP Nymburk 11,9
2 Fučíková Nela 2007 SKP Nymburk 11,2 2 Matyášová Kateřina 2008 SKP Nymburk 12,3
Schederová Amálie 2007 Sokol Kolín 11,2 3 Millerová Kateřina 2008 Sokol Kolín 12,8
4 Němcová Anna 2007 Sokol Kolín 11,6 4 Budková linda 2008 SKP Nymburk 12,9
5 Dohnalová Blanka 2007 SKP Nymburk 11,7 5 Cichovská Marie 2008 Sl.Český Brod 13,3
6 Nováková Valerie 2007 SKP Nymburk 11,9 Málková Agáta 2008 Sokol Kolín 13,3
Pokorná Veronika 2007 SKP Nymburk 11,9 Vejdělková Anna 2008 Sokol Kolín 13,3
8 Čálková Nela 2007 Olympia Kutná Hora 12,2 8 Holubová Nela 2008 Kavalier Sázava 13,7
Nováková Ilona 2007 Sl.Český Brod 12,2 Pexová Martina 2008 Kavalier Sázava 13,7
Petrová Natalie 2007 SKP Nymburk 12,2 10 Hladíková Anna 2008 SKP Nymburk 13,8
11 Franková Viktorie 2007 SKP Nymburk 12,4 11 Šantavá Julie 2008 SKP Nymburk 14,5
12 Tomaňová Tereza 2007 AC Čáslav 12,5 12 Konečná Denisa 2009 Kavalier Sázava 15,0
13. Kotrbová Julie 2007 Olympia Kutná Hora 12,6 13 Jelínková Tereza 2008 Sokol Kolín 16,2
14. Prixová Sabina 2007 Kavalier Sázava 13,0 14 Šturmová Tereza 2008 Sokol Kolín 16,5
15. Studnická Klára 2007 SKP Nymburk 13,1
Tesařová Eliška 2007 SKP Nymburk 13,1
17. Kotrbová Nela 2007 Olympia Kutná Hora 13,3
18. Němcová Jana 2007 SKP Nymburk 14,2
19. Veselá Zuzana 2007 Olympia Kutná Hora 15,0
Zachařová Zlata 2007 Kavalier Sázava DNF
výška dívky výška dívky
r.nar. 2007 r.nar.2008
1 Schederová Amálie 2007 Sokol Kolín 121 1 Budková linda 2008 SKP Nymburk 115
2 Fučíková Nela 2007 SKP Nymburk 115 2 Hlaváčková Michaela 2008 SKP Nymburk 110
3 Tomaňová Tereza 2007 AC Čáslav 115 3 Hladíková Anna 2008 SKP Nymburk 110
4 Nováková Valerie 2007 SKP Nymburk 115 4 Cichovská Marie 2008 Sl.Český Brod 105
5 Benešová Aneta 2007 Sokol Kolín 110 5 Panušková Eva 2008 Kavalier Sázava 105
5 Němcová Anna 2007 Sokol Kolín 110 6 Málková Agáta 2008 Sokol Kolín 105
7 Petrová Natalie 2007 SKP Nymburk 110 7 Millerová Kateřina 2008 Sokol Kolín 100
8 Pokorná Veronika 2007 SKP Nymburk 110 7 Konečná Denisa 2009 Kavalier Sázava 100
9 Nováková Ilona 2007 Sl.Český Brod 110 9 Holubová Nela 2008 Kavalier Sázava 95
9 Dohnalová Blanka 2007 SKP Nymburk 110 9 Pexová Martina 2008 Kavalier Sázava 95
11 Franková Viktorie 2007 SKP Nymburk 105 Matyášová Kateřina 2008 SKP Nymburk 0
12 Studnická Klára 2007 SKP Nymburk 105 Šantavá Julie 2008 SKP Nymburk 0
13 Prixová Sabina 2007 Kavalier Sázava 100 Jelínková Tereza 2008 Sokol Kolín 0
Zachařová Zlata 2007 Kavalier Sázava 0
Němcová Jana 2007 SKP Nymburk 0
Tesařová Eliška 2007 SKP Nymburk 0
Koubová Natálie 2007 Kavalier Sázava 0
600m dívky 600m dívky
r.nar.2007 r.nar.2008
1. Fučíková Nela 2007 SKP Nymburk 1:56,3 1. Hlaváčková Michaela 2008 SKP Nymburk 2:01,2
2 Benešová Aneta 2007 Sokol Kolín 1:57,9 2 Millerová Kateřina 2008 Sokol Kolín 2:10,4
3 Schederová Amálie 2007 Sokol Kolín 2:00,5 3 Matyášová Kateřina 2008 SKP Nymburk 2:12,5
4 Kotrbová Julie 2007 Olympia Kutná Hora 2:03,0 4 Kaňkovská Lucie 2008 Sokol Kolín 2:12,8
5 Nováková Valerie 2007 SKP Nymburk 2:05,2 5 Grumlová Simona 2008 Sokol Kolín 2:15,3
6 Franková Viktorie 2007 SKP Nymburk 2:09,9 6 Budková linda 2008 SKP Nymburk 2:19,4
7 Tesařová Eliška 2007 SKP Nymburk 2:10,9 7 Krouželová Adéla 2008 SKP Nymburk 2:23,5
8 Tomaňová Tereza 2007 AC Čáslav 2:14,8 8 Hladíková Anna 2008 SKP Nymburk 2:25,4
9 Pokorná Veronika 2007 SKP Nymburk 2:16,2 9 Málková Agáta 2008 Sokol Kolín 2:28,8
10 Petrová Natalie 2007 SKP Nymburk 2:16,6 10 Šantavá Julie 2008 SKP Nymburk 2:32,1
11 Čálková Nela 2007 Olympia Kutná Hora 2:16,8 11 Cichovská Marie 2008 Sl.Český Brod 2:33,8
12 Nováková Ilona 2007 Sl.Český Brod 2:20,8 12 Panušková Eva 2008 Kavalier Sázava 2:34,2
13. Votavová Hana 2007 Olympia Kutná Hora 2:22,8 13. Holubová Nela 2008 Kavalier Sázava 2:35,0
14. Veselá Zuzana 2007 Olympia Kutná Hora 2:23,0 14. Šturmová Tereza 2008 Sokol Kolín 2:38,0
15. Prixová Sabina 2007 Kavalier Sázava 2:27,2 15. Pexová Martina 2008 Kavalier Sázava 2:39,4
16. Studnická Klára 2007 SKP Nymburk 2:30,2 16. Konečná Denisa 2009 Kavalier Sázava 2:41,3
17. Kotrbová Nela 2007 Olympia Kutná Hora 2:30,4 17. Jelínková Tereza 2008 Sokol Kolín 2:48,2
18. Koubová Natálie 2007 Kavalier Sázava 2:47,4
19. Zachařová Zlata 2007 Kavalier Sázava 2:53,6